Polohy část.1

8. srpna 2007 v 19:18 | Bětka |  Sex
STLAČENÁ POLOHA. Partnerka ohne nohy v kolenou, zvedne je a opře chodidla o partnerovou hruď. Jestliže ji přitom muž ještě sevře okolo stehen, může ji přitlačit k sobě velice těsně. Napůl stlačená poloha: Žena se jedním chodidlem opírá o mužovu hruď jako v předchozí poloze a druhou nohu může vysunout za něj.

ŠTÍPAJÍCÍ BAMBUS. Žena leží na zádech, jednu nohu má opřenou o partnerova rameno a druhou propíná nad něj. Během pokračujícího aktu pak střídavě mění pozici nohou. Žena mění pozici nohou s každým mužovým přerážením. Poloha vyžaduje soustředění a praxi.

OTÁČIVÁ POLOHA. Tento způsob pohlavního styku se může započít v jakékoliv poloze za předpokladu, že muž se dovede pomalu přetáčet a přitom manipuluje s ženou tak, že si ji nakonec dopřává zezadu, aniž by vytáhl lingam z yoni. Samozřejmě že to vyžaduje praxi, ale při ochotné spolupráci ženy to není tak náročné, jak se zdá.

OBLOUK. Žena leží na zádech, nemá nic pod hlavou, ale má dva polštářky pod zadečkem, lastura je vyklenutá nahoru. Nohy má široce roztažené. Muž k ní přistupuje vkleče (nebo vestoje, leží-li žena na okraji postele) a oběma rukama může přitlačovat zadeček k sobě. Přiráží slabě zdola nahoru, ale nevnikne do ní naráz. Nejdříve chodí kolem branky a čeká, až vznikne klouzačka, po ní vjede do hlubiny, jak nejhlouběji může. Potom přiráží krátkými a dlouhými pohyby, vytahuje a zasunuje čtvrtinu údu. Občas přiráží slabě doprava a doleva. Shora dolů, občas zakroutí.

SLAVOBRÁNA. Žena stojí rozkročmo, trup sklání dopředu skoro do pravého úhlu a opírá se rukama o postel nebo o židli. Muž přistupuje zezadu, vráží jí tam svůj úd a provádí střídavé pohyby. Může zvýšit rozkoš ženy mnutím prsních bradavek.

RÁKOS. Žena leží na zádech a vpustí do sebe muže, který leží na ní. On dá pod ni nohy tak, že má kolena pod jejím zadečkem a paty a stehna u sebe. Velmi příjemný styk pro ženu, protože muž je nucen provádět pohyby shora, při čemž je silně drážděn poštěváček. Žena je velmi spokojena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama