Sex ve třech

8. srpna 2007 v 19:15 | Bětka |  Sex
Existuje mnoho věcí, které pokládáme za téměř běžné a normální, ale pro naše rodiče a prarodiče jsou mnohdy tabu. Jednou z nich je sex ve třech.
Švédská trojka (2 muži + 1 žena) a Ruská trojka (2 ženy + 1 muž) patří k stále častějším praktikám v sexu a to především u mladé generace. Nikoho asi nepřekvapí, že u mužů je oblíbenější Ruská trojka, zatímco u žen trojka Švédská. Každý muž přece někdy touží mít 2 dívky jen pro sebe, ale ono to vždy nemusí být úplná pravda. Při sexu ve třech mnohdy platí pravidlo "každý s každým", takže aktérům by neměl vadit "bližší kontakt" s osobou stejného pohlaví. Podle výzkumů má bisexuální sklony většina lidí, ale předsudky nás brzdí i přesto, že nevyhraněnost je v současné době moderní. Nicméně v sexu jdou předsudky stranou a proto je i trojka stálé více oblíbenější. Zkušenost se sexem ve třech má 22% lidí ve věku 17 - 23 let. A téměř polovina dotázaných by trojku ráda vyzkoušela.
To, že se stává sex ve třech stálé oblíbenější a bežnou praktikou dokazují i internetové seznamky, které pro tento druh sexu nabízí samostatnou kategorii. Při přípravě tohoto článku jsem prošel mnoho internetových stránek a ptal se hodně lidí na jejich názory, protože sám (zatím) zkušenost nemám. Je až k nevíře, že co člověk, to názor, ale jedna shoda přeci jen vyšla. Sex ve třech není nejvhodnější pro manželské páry nebo osoby, které spolu chodí. Žárlivost je zřejmě silnější.
Zeptal jsem se studenta střední školy a matky dvou dospělých synů na jejich názor na sex ve třech. Bylo jasně poznat, že mladší generace má na věc zcela odlišný pohled. Student (17) řekl, že by trojku rád vyzkoušel. Reakce ženy ve věku jeho matky byla až vyděšená a odpověď zněla "Je mi to odporné." Nechť si každý udělá svůj názor, ale za sebe mohu říct, že bych Švédskou trojku rád vyzkoušel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama